Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

نوشته رسانه ها ملاک نیست کی روش سرمربی ایران است

۱۰ مرداد ۱۳۹۷
225 views
بدون نظر


سلام خدمت مخاطبين سایت اخبار ورزشی در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید

عبدالکاظم طالقانی - کاظم طالقانی

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: از نظر ما ملاک رسانه ها نیستند و کی‌روش را سرمربی ایران می‌دانیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

عبدالکاظم طالقانی درباره مباحثی که بابت بازنشستگی افراد بازنشسته در فوتبال مطرح می‌شوند و از او هم به عنوان یکی از بازنشسته‌های فوتبال یاد می‌شود اظهار داشت:

موضوع بازنشستگی به من مربوط نمی‌شود چون افرادی مثل من حقوق‌ بگیر فدراسیون نیستیم و درواقع به صورت رایگان در حال کار هستیم.

* هیات های استانی بخش خصوصی هستند

عبدالکاظم طالقانی افزود:

حتی درمورد هیات‌های استانی هم این مساله حاکم است چرا که اکثر هیات‌های استانی به عنوان بخش خصوصی ثبت شده‌اند و هیچ سازوکار دولتی و یا وابسته به دولت در هیات‌های فوتبال نیست. انتخاب افراد برگرفته از مجموعه فوتبال است.

عبدالکاظم طالقانی ادامه داد:

البته باید دید قانونی که تصویب شده شامل چه مصادیقی می‌شود و اگر این مصادیق درخصوص بخش خصوصی هم باشد ما تابع قانون خواهیم بود.

*نوشته رسانه ها ملاک نیست کی روش سرمربی ایران است
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره خبری که در رسانه‌های جزایری مبنی بر توافق با کارلوس کی‌روش مطرح شده عنوان کرد:

این خبر جدیدی است که امروز می‌شنوم ولی طبق تصمیم‌گیری که در هیات رئیسه فدراسیون شده اختیار مذاکره و تمدید قرارداد با کی‌روش به آقای تاج سپرده شده و با توجه به اطلاعاتی که من دارم موافقت برای تمدید با کی‌روش گرفته شده و از نظر ما قضیه تمام شده است و کی‌روش سرمربی ما است. اینکه در رسانه‌ها چه چیزی نوشته می‌شود شرط و ملاک نیست و مهم آن کاری است که خود کی‌روش می‌کند و سروسامانی که خود کی‌روش به این مسائل می‌‌دهد. از نظر ما این قرارداد بسته شده است.

*مباحث قانونی را خود مسئولان مربوطه باید صحبت کنند
عبدالکاظم طالقانی درباره اینکه ظاهرا کی‌روش شرایط سختی برای تمدید قرارداد با فدراسیون گذاشته که یکی از آن موارد معافیت هفت بازیکن تیم ملی است اما روز گذشته سردار کمالی اعلام کرد که امکان این موضوع فقط با قهرمانی میسر است، گفت:

درمورد مباحث قانونی که خود مسئولان مربوطه باید صحبت کنند اما در ارتباط با کی‌روش و قراردادش با فدراسیون باید بگویم از نظر ما او سرمربی تیم ملی است.

* رقم کی‌روش را می‌توانیم تامین کنیم
رئیس هیات فوتبال خوزستان در پاسخ به این سوال که رسانه‌های الجزایری از پیشنهاد مالی ماهیانه صد هزار یورو به کی‌روش خبر داده‌اند و آیا فدراسیون ایران می‌تواند با چنین مبلغی با کی‌روش توافق کند،‌گفت:

درمورد رقمی که مطرح شده اطلاعی ندارم اما آنچه که در هیات رئیسه فدراسیون برای تمدید قرارداد با کی‌روش تصویب شده قطعا می‌توانیم جوابگوی کی‌روش باشیم و چون راه‌های تامین هزینه این مبلغ بررسی شده است و اینکه چطور می‌توانیم آن را تامین کنیم.

*دولت باید به فوتبال کمک کند
عبدالکاظم طالقانی در این باره که چطور مبلغ قرارداد کی‌روش قابل تامین است اما برای برگزاری اردوهای تیم ملی که مبلغ کلانی هم می‌شود فدراسیون دچار مشکل است، تصریح کرد:

در هر صورت فدراسیون حتما راهی پیدا می‌کند،‌با توجه به نوسانات ارز دولت باید به تیم ملی فوتبال کمک کند و خودشان هم می‌دانند که شرایط تیم ملی حساس است.

*در مورد پاداش جام جهانی از تاج بپرسید

عبدالکاظم طالقانی همچنین درخصوص این مطلب که گفته می‌شود پاداش باشگاه‌هایی که ملی‌پوش شده‌اند و همچنین پاداش داوران ایران در جام جهانی قرار است با دلار دولتی به آنها داده شود و همین باعث ایجاد گلایه از سوی باشگاه‌ها و تیم داوری ایران در جام جهانی شده گفت:

از این ماجرا خبر ندارم و بهتر است این سوال را از آقای تاج بپرسید. ما در هیات رئیسه فدراسیون بحث پاداش را تصویب کرده‌ایم و قطعا براساس همان هم فدراسیون پاداش را می‌دهد.


شما مخاطبين عزيز سايت اخبار ورزشی از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

سایت اخبار ورزشی


لینک کوتاه مطلب

http://simplenews.ir/?p=315

برچسب ها

مطالب مشابه