دستگاه برگر ذغالی گردون  ، دستگاه برگر ذغالی گردون بسیار وسیله ای کاربردی برای فست فود ها است . با این دستگاه می توانید فست فود و یا ساندویچی با راه و روش پخت فوق العاده راحت را تجربه کنید .

دستگاه برگر ذغال گردون دارای رویه استیل و آبکاری شده و رویه چدنی شیاردار که جنس بدنه دستگاه کلا ورق استیل خش دار است .
ابعاد این دستگاه 80*80*90 سانتی متر است . در بخش زیرین از شلف های دایره ای زغال های مصنوعی قرار گرفته با ایجاد حرارت غیر مستقیم ، مزه و بوی فوق العاده ای را به برگر های شما می دهد که همه جذب آن می شوند . محور گردشی به وسیله موتور گیربکسی که در کابین این دستگاه وجود دارد تغذیه می کند و از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است . تمامی ضایعات و روغن به وجود آمده بابت پخت و پز دستگاه در سینی های موجود که در زیر شعله قرار دارند جمع می شود .دستگاه برگر ذغالی گردان از محبوبیت خاص و ویژه ای در بین مردم برخوردار است زیرا این دستگاه دارای ویژگی پخت انواع برگر و ساندویچ ها در مقابل دید مشتری ها و چگونگی پخت آن ها را در بر دارد . این دستگاه از پر فروش ترین تجهیزات فست فود ها است . جابه جایی این دستگاه ها فوق العاده راحت است زیرا در زیر آن چرخ هایی طراحی شده است که کار را بسیار راحت کرده و بهترین راه برای سرخ نمودن استیک و همبرگر و مرغ بدون به کار بردن روغن می باشد برای همین از مشتریان زیادی برخوردار است . چون برگر هایی کاملا سالم و مقوی را می توانید با این دستگاه تجربه کنید . این دستگاه از استیل مرغوب و اصل بدون رنگ تهیه و تولید شده است . دارای بهترین کیفیت برای برای پخت گوشت و مرغ می باشد . دستگاه برگر ذغالی برای پخت برگرهای ذغالی با قابلیت انداختن خط های مشکی بر روی برگر ها را دارا است . ولوم های به کار برده شده در این دستگاه کاملا نسوز می باشند از سینی جدا برای جلوگیری از ریزش روغن را برخوردار است .دستگاه برگر ذغالی از قیمت بسیار مناسب و فوق العاده ای نسبت به کارایی که دارد را دارا می باشد در حین خرید این دستگاه دقت کنید تا حتما از قابلیت چرخ برخوردار باشد زیرا در جابه جایی آن بسیار کار را راحت می کند .
اگر برای فست فود خود به دنبال یک دستگاه کاربردی و فوق العاده هستید تا بتوانید مشتریان زیادی را دارا باشید این دستگاه می تواند پیشنهاد خوبی برای شما عزیزان باشد .