فر پیتزای ریلی  ، به علت پخت بهتر و سریع تر و راحت تر پیتزا ، هات داگ تنوری و سیب زمینی تنوری در داخل دستگاه پیتزا ریلی برای استفاده قرار می گیرد .

فر پیتزای ریلی پیتزا را به صورت یک دست و یکنواخت طبخ می کند و به آب دار شدن پیتزا نیز کمک می نماید . دستگاه پیتزای ریلی گرما را به شکل یکنواخت به کلیه ی سطح ها ی پیتزا می تابد و برای پخت خوب تر ، احتیاجی به برشته کردن پیتزا نمی باشد . به غیر از این ها می توانید با فر پیتزای ریلی پیتزاهایی با تعداد بالا را آماده کنید . از فر پیتزای ریلی بیشتر در فست فود ها به کار می برند . بیشتر برای طبخ انواع پیتزاها از فر پیتزای ریلی استفاده می شود . در این نوع فر سرعت آماده سازی پیتزا بسیار بالا می باشد . برای افراد عادی نیز این فر بسیار کاربردی است . از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است و می توان پیتزاهای زیادی داخل این دستگاه پخت . فر پیتزاهای صنعتی از انواع مختلفی برخوردار است که به عنوان یکی از تجهیزات اصلی و ضروری یک فست فود به کار می رود . فر پیتزای ریلی از اسمش مشخص است برای پخت انواع پیتزا به کار می رود .


ویژگی های فر پیتزای ریلی :


توانایی پخت 50 الی 60 عدد پیتزا داخل آن
مدت زمان پخت پیتزا در این فر 7 الی 8 دقیقه می باشد .
از مصرف گاز خیلی کمی بهره می برد .
دارای سیستم تنظیم اتوماتیک حرارات و تنظیم سرعت نوار نقاله
نصب شده بر روی پایه ی استلنس استیل
توانایی نصب فر به شکل دو طبقه
از دهانه ورودی 56 سانتی متری برخوردار است .
طول محفظه پخت 71 سانتی متر می باشد .
وزن این فر 190 گرم است البته بسته به مدل و کارایی آن قابل تغییر است .
این دستگاه فر برای آن دسته از اشخاصی که تمایل به سرو پیتزا به صورت خیلی خشک و برشته را ندارند بسیار مناسب است . با این دستگاه نیاز ندارید که حتما دارای پرسنل و آشپزهای بسیار حرفه ای دارا باشید زیرا این دستگاه به شکل خودکار پیتزا ها را می پزد و جای هیچ نگرانی نیست . با دارا بودن فر پیتزای ریلی پیتزاهایی با کیفیت بالا را تجربه کنید .