اجاق گاز فردار صنعتی

اجاق گاز فردار صنعتی، یکی از تجهیزات مورد نیاز در آشپزخانه های صنعتی و کترینگ ها، اجاق گاز فردار می باشد. این تجهیزات نقش عمده ای در تهیه انواع غذاها مانند خورشت ها، پخت برنج و دیگر غذاها دارند.

قسمتی از این تجهیزات مختص نگهداری برنج می باشد. این اجاق گازها طبخ مواد غذایی را در آشپزخانه های صنعتی سرعت می بخشند.


ساختار تشکیل دهنده


این نوع اجاق گاز، از جنس استیل خش دار ساخته شده است که ضخامت استیل آن 8/0 میلی متر است. در ساخت فر این اجاق گاز از پشم شیشه فشرده شده، استفاده شده است به طوری که قادر است گرما را به طور کامل در خود نگهدارد و در برابر خروج گرما به بیرون، کاملا عایق می باشد. این اجاق گاز برای استفاده به گاز شهری نیاز دارد. در سه نوع دو شعله، چهار شعله و شش شعله وجود دارد. که قیمت هر یک از این تجهیزات با توجه به ابعاد و تعداد شعله ها متفاوت است.


مشخصات فنی اجاق گاز فردار صنعتی


- از ورق استنلس استیل برای ساخت بدنه دستگاه استفاده شده است.
- از ورق گالوانیزه برای ساخت داخل فر استفاده می شود که با توجه به سلیقه مشتری می توان آن را تغییر داد و از ورق استیل استفاده کرد.
- هر شعله دارای شمعک مجزا می باشد.
- می توان این دستگاه را در ابعاد استاندارد(90.90.100 و 100.100.100) مطابق سلیقه مشتری سفارش داد.
- ساخته شده از شیرهای گازی متناسب مصرف گاز شهری و فشار قوی
- از قوطی فولادی برای ساخت اسکلت این اجاق گاز استفاده شده است.


نتیجه پایانی


این دستگاه، برای راه اندازی انواع رستوران و فودکورت جهت طبخ غذا لازم می باشد و از آنجایی که از استیل خش دار استفاده شده عمر مفید بالایی دارد و مناسب آشپزخانه های صنعتی و رستوران های بزرگ است. مدل شش شعله آن برای مصارف رستوران های بزرگ و فست فودهای پر مشتری، مناسب است.